+420 461 526 117, +420 461 526 126 info@fa-havlicek.cz

 

 

 

 

O nás

Stěna s obloukovou komodouNaše firma Petr Havlíček byla založena v roce 1987 Petrem Havlíčkem. Po roce 1989, kdy byl umožněn rozvoj soukromého sektoru, se firma začala rozrůstat o nové zaměstnance. Výrobní prostory v suterénu rodinného domu už nestačily, a tak jsme si v roce 1991 pronajali od místního družstva stolařský provoz.

Ve dvou provozovnách se nejprve vyráběly dřevařské výrobky pro interiéry a exteriéry. Po nějaké době se i tyto prostory ukázaly jako nedostatečné, a proto jsme v roce 1993 zakoupili další stolařský provoz. Hlavní činností firmy v této době byla výroba interiérů bank, hotelů i prodejen. Nově se rozbíhala také výroba točitých schodišť.

Obklad stěn na schodištiS ohledem na nárůst zakázek bylo za několik málo let opět nutné hledat nové prostory. Ideálně takové, které by umožnily scelit stávající tři provozy do jednoho. K tomuto účelu firma v roce 1995 zakoupila nevyužitý objekt v areálu zemědělského družstva. Během rekonstrukce vznikl moderní truhlářský provoz, který používáme dodnes.

V současné době má naše firma Havlíček 25 zaměstnanců a jako jedna z mála společností v oboru se kromě samotné výroby zabýváme i návrhem a konečnou montáží všech našich výrobků. Zákazník jistě ocení, že nad výrobou máme kontrolu už od samého začátku, protože masivní materiál sušíme ve dvou vlastních, patnácti kubíkových sušárnách. Na finální povrchovou úpravu máme vlastní lakovnu, kde jsme schopni lakovat jak polyuretanovým lakem tak i vodou ředitelným lakem.

Obklad krbuAktuální sortiment schodišť sahá od nejjednodušších typů až po masivní vyřezávané dominanty. V oblasti interiérů je hlavní náplní firmy kompletní dodávka originálních návrhů včetně vizualizace a realizace.
Firma Havlíček je čistě rodinná firma zcela bez zahraničního kapitálu, ve které pracují všichni její členové. Hlavním cílem společnosti je neustálý vývoj nových technologických postupů, vysoká kvalita výroby, ale hlavně spokojený zákazník.

 

Další aktivity naší firmy:

Provoz eshopu s plošným materiálem a palivovým dřívím – www.topdrevo.cz
Stavba dřevostaveb, altánů a výroba lepených vazníků – www.drevostavby.in
Tvorba návrhů a vizualizace interiérů – www.evizualizace.cz
Tvorba šablon a výkresové dokumentace pro další firmy v oboru
Další služby: kalibrování, dýhování a soustružení

 

Naše provozovna:

 

Hospodářská komora

 

Živnostník roku 2008

Naše firma Petr Havlíček získala ocenění Živnostník roku 2008 v Pardubickém kraji. Informace o soutěži najdete na www.zivnostnikroku.cz

Děkujeme za Vaši podporu.

 

Fachman roku 2011

Získali jsme ocenění Fachman roku 2011 od Velkopopovického kozla 🙂

 

Další ocenění

pametni_list

Kontaktujte nás

9 + 15 =