Schodiště a zábradlí

Schodiště a schody se významně podílí na celkovém estetickém dojmu vstupních hal a pokojů. Originální, elegantní a bytelná schodiště budou nepřehlédnutelnou součástí vašeho domova. Výroba schodů je jednou z našich hlavních činností.

Výroba dřevěného schodiště na zakázku

 

Interiérové schodiště, schody a zábradlí


Celý schodišťový komplex je velice výrazným prvkem zejména v interiéru. Proto je nutné volit vše tak, aby byly veškeré prvky v naprostém souladu. Realizaci tedy předchází návrh schodiště a zákazník může být informován i o tom, jaká bude za schodiště cena.


Interiérové schodiště je řešeno mnoha různými způsoby.
Záleží na dispozičních možnostech i stylu celého objektu.


Jednou z možností je samonosné schodiště, které bývá instalováno především do malých prostor. Snadnou údržbou se vyznačují například bočnicová schodiště, která se hodí i do komerčních budov.


Důležitá je i velikost prostoru


Pokud řešíte otázku schodiště v interiéru, který je v luxusním stylu, pak je vhodným prvkem designové schodiště. K těmto prvkům se řadí také kované schodiště, které je ukázkou šikovnosti a umění jeho tvůrce.
• Nejčastějším typem kovových i dřevěných schodiště je schodnicové schodiště, které nabízí několik konstrukčních variant.
Hlavní zásadou při výběru schodiště do domu ale je, aby se volilo s ohledem na prostorové možnosti. Vnitřní schodiště v domě může být vyrobeno z mnoha různých materiálů. Interiérové schody tak budou příjemným prvkem každého bytu.

 

Realizace schodů

Schody, schodiště a zábradlí montujeme po celé České republice. Naše realizace najdete ve městech Praha, Brno, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Olomouc, Svitavy, Litomyšl, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Zlín, Znojmo, Hodonín, Břeclav, Liberec, Teplice, Most, Karlovy Vary, Cheb, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava a další menší města a vesnice. Schodiště také vyvážíme do jiných zemí, jako je Slovensko, Anglie, Kazachstán, Rakousko a Německo. 

Výroba dřevěného schodiště a zábradlí na zakázku

 

Záruka 5 let

Našim výrobkům věříme. Na schodiště poskytujeme záruku 60 měsíců.

 

Termíny dodání

4 -6 týdnů - jednoduché schodiště

8-12 týdnů - točité a obloukové schodiště

16 týdnů - atypické schodiště

 

Madla

Nedílnou součástí dřevěných schodišť jsou také madla, která mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Další informace o madlech najdete zde - Madla

 

Výplně zábradlí

Součástí našich schodišť je samozřejmě také vkusné zábradlí. Výplň zábradlí může být dřevěná, skleněná, kovaná nebo z mosazi, z nerezu či z oceli s povrchovou úpravou. Další informace o výplních zábradlí najdete zde - Zábradlí

Výroba dřevěných schodišť

 

Vhodný materiál na schody a schodiště

Na schodiště je nejvhodnější tvrdý materiál. Nejčastěji schodiště vyrábíme z materiálu DUB. Hodí se však i BUK a to zejména do moderních interiérů. Dále pak je možné použít jasan, jilm a javor. Z exotických materiálů pak svoji kresbou vyniká americký  ořech a co se týče odolnosti tak jatoba nebo iroko. Jak pečovat o dřevěné schody se dočtete na našem blogu.

 

Schodiště na zakázku

výroba schodiště na zakázku, luxusní schodiště, rustikální schodiště, moderní schodiště, zakázková výroba schodišť, masivní schodiště, schody, zábradlí, schodiště na míru, schody na míru, točité schodiště, točité schody, schodiště, dřevěné schodiště, dřevěné schody, zábradlí na schodiště, vřetenové schodiště, vřetenové schody

 

Více o schodištích 

Točitá schodiště

Oblouková schodiště

Vřetenová schodiště

Přímá schodiště

Lomená schodiště

Schodiště s mezipodestou

Dřevěné schody

Kovové schody

Obklad schodiště

Typy schodišť

Technologie a povrchy

Vzorec pro výpočet schodiště

Schodiště Ekonomic

Dubové schodiště

Rustikální schodiště 

Moderní schodiště

 

Více o zábradlí 

Dřevěné zábradlí 

Ocelové zábradlí

Kované zábradlí 

Celoskleněné zábradlí 

Madla

 

Prohlédněte si fotogalerii

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Na nás se můžete spolehnout

Dlouholetá tradice
již od 1987

Tým vlastních
projektantů

Kreativní přístup
v oblasti designu

Komplexní řešení
zakázek na klíč

Používání profesionálního
software

Certifikáty podložená
odbornost

Využití pouze kvalitních
materiálů

Působnost
po celé Evropě

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983