Vchodové dveře

Na zakázku Vám vyrobíme vchodové dveře dle našeho nebo Vámi dodaného návrhu. Vstupní dveře jsme schopni navrhnout i podle fotky či obrázku z časopisu nebo internetu.

Výroba dřevěných vchodových dveří na míru

Nejvhodnější materiál na vchodové dveře je dub. Vchodové dveře však vyrábíme i ze smrku či exotických dřevin jako je například jatoba, iroko nebo teak.

Realizace vchodových dveří

Vchodové dveře montujeme po celé České republice. Naše realizace najdete ve městech Praha, Brno, Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Olomouc, Svitavy, Litomyšl, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Zlín, Znojmo, Hodonín, Břeclav, Liberec, Teplice, Most, Karlovy Vary, Cheb, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Jihlava a další menší města a vesnice. Vchodové dveře také vyvážíme do jiných zemí, jako je Slovensko, Anglie, Kazachstán, Rakousko a Německo.

Vstupní dveře – parametry

Skleněná výplň může být čiré sklo nebo vitráž či s pískovaným motivem. Vždy je v dithermu 4-16-4 s bezpečnostním sklem. Tloušťka dveří je 68 mm, všechny ozdoby jdou vždy ven, tím se docílí, že síla dveří není nikde zeslabena. Pokud jsou použity kazetové výplně, jsou vždy s termoizolační vložkou (PUR). U vchodových dveří standardně používáme bezpečnostní 5-ti bodový zámek, kliky značky TWIN a hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem.

Prohlédněte si fotogalerii

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Na nás se můžete spolehnout

Dlouholetá tradice
již od 1987

Tým vlastních
projektantů

Kreativní přístup
v oblasti designu

Komplexní řešení
zakázek na klíč

Používání profesionálního
software

Certifikáty podložená
odbornost

Využití pouze kvalitních
materiálů

Působnost
po celé Evropě

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983