+420 461 526 117, +420 461 526 126 info@fa-havlicek.cz

 

 

 

 

Vchodové dveře

Na zakázku Vám vyrobíme vchodové dveře dle našeho nebo Vámi dodaného návrhu. Vstupní dveře jsme schopni navrhnout i podle fotky či obrázku z časopisu nebo internetu. Nejvhodnější materiál na vchodové dveře je dub. Vchodové dveře však vyrábíme i ze smrku či exotických dřevin jako je například jatoba, iroko nebo teak.

 

Vstupní dveře – parametry

Skleněná výplň může být čiré sklo nebo vitráž či s pískovaným motivem. Vždy je v dithermu 4-16-4 s bezpečnostním sklem. Tloušťka dveří je 60 mm, všechny ozdoby jdou vždy ven, tím se docílí, že síla dveří není nikde zeslabena. Pokud jsou použity kazetové výplně, jsou vždy s termoizolační vložkou (PUR). U vchodových dveří standardně používáme bezpečnostní 5-ti bodový zámek, kliky značky TWIN a hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem.

 

Vchodové dveře

vchodové dveře, masivní vchodové dveře, bezpečnostní vchodové dveře, rustikální vchodové dveře, vchodové dveře z masivu, obloukové vchodové dveře, vchodové dveře s nadsvětlíkem, vstupní dveře, výroba vchodových dveří na zakázku, vyrábíme vchodové dveře, zakázková výroba vchodových dveří, luxusní vchodové dveře

 

Kontaktujte nás

2 + 10 =

Vchodové dveře – výběr z galerie

Celá galerie