+420 461 526 117, +420 461 526 126 info@fa-havlicek.cz

 

 

 

 

Interiérové dveře

Dřevěné dveře oživí interiéry i exteriéry. Interiérové dveře musí být ale také praktické a kvalitní, aby splnily svůj účel. Neprodáváme sériové dveře. Navrhujeme vlastní s nadčasovým designem a z kvalitních materiálů buk, dub, jasan, javor, jilm, americký ořech, třešeň, jatoba, iroko, teak a další. Skleněná výplň u interiérových dveří může být čirá, použít můžeme i jakékoliv vzorované sklo nebo s pískovaným motivem či vitráží. Kliky používáme TWIN. Na panty používáme kovové krycí krytky.

Na dveře máme již od roku 2004 vydané Prohlášení o shodě. Vyžadujte tento dokument také u konkurenčních firem! Vydání tomuto tomuto dokumentu předcházelo mnoho zkoušek a testů, odolnosti a konstrukční pevnosti našich výrobků.

Pro své zákazníky zajišťujeme kompletní služby včetně návrhu, výroby a montáže objednaných dveří. Máme smysl pro detail a designu dveří věnujeme patřičnou pozornost.

 

Nabídka dveří

– Interiérové dveře
– Obloukové dveře
– Bezpečnostní dveře
– Protipožární dveře
– Posuvné dveře
– Skryté dveře
– Atypické dveře

 

Vhodná povrchová úprava na interiérové dveře

Lak na bázi vody – zdravotně nezávadný a šetrný k přírodě, nedostatečná tvrdost
Lak na bázi polyuretanu – zdravotně nezávadný, vysoká tvrdost a otěruodolnost
Olej / Vosk – zdravotně nezávadný, snadná oprava a obnova povrchové úpravy (doporučujeme)

 

Výběr vhodného materiálu na výrobu interiérových dveří

Běžně dostupné tvrdé dřeviny:
Dub, Buk, Jasan, Javor, Jilm, Akát, Ořech, …

Běžné dostupné měkké dřeviny:
Smrk, Borovice, Modřín, Olše, …

Exotické dřeviny:
Eben, Ipé, Iroko, Jatoba, Mahagon, Meranti, Padouk, Palisandr, Teak, Wenge, Zebrano, Cedr, …

 

Výroba dveří

Dýhovaná  laťovka v kombinaci s masivem –  používá se u luxusních variant, kde se klade důraz na estetiku. Jedná se o sendvičový systém –  laťovka 39mm olepená tvrdým masivem 30mm a plochy jsou odýhované 1,5mm silnou dýhou. Tím se docílí jednotného a velmi estetického vzhledu. Tato technologie také zaručuje vysokou konstrukční stabilitu. Obložky jsou řešeny obdobným způsobem za použití 27mm laťovky. Výplně a lišty jsou z masivu. Profilace křídla a obložek je zajištěna lištami, které vystupují přes tloušťku dveří a profilovanými výplněmi. Tato výroba je velice náročná a tomu i odpovídá poměrně vyšší cena.

Masiv – používá se u levnějších variant. Celá konstrukce dveří je z lepeného profilu. Ozdobná profilace se frézuje přímo do rámu dveří a profil tudíž nepřesahuje tloušťku dveří.

MDF – pod barvu je možné použít i MDF. Doporučujeme, pokud není vyžadována viditelná struktura dřeva (např. u dubu).

 

Interiérové dveře na zakázku

dřevěné dveře, interiérové dveře, posuvné dveře, obloukové dveře, dveře z masivu, rustikální dveře, dveře do interiéru, protipožární dveře, bezpečnostní dveře, dveře, interiérové dveře na zakázku, zakázková výroba interiérových dveří, masivní dveře, luxusní dveře

Kontaktujte nás

4 + 2 =

Informace

Interiérové dveře – výběr z galerie

Celá galerie