Dřevěné obložení

Obklady stěn jsou do interiérů navrhovány z několika důvodů. Ten první je bezesporu design a estetické zkrášlení interiéru. Ta praktická spočívá v tom, že zdi se neušpiní.

realizace dřevěných obkladů

Obklady stěn

Obklady se nejčastěji navrhují tam, kde je koncentrace pohybu osob nejvyšší, tedy na chodbách a schodištích do výšky jednoho metru. Obklady celých stěn se pak aplikují v pracovnách, obývácích, knihovnách a wellness. Jejich profilace a design se odvíjí od koncepce zařízení bytu, tedy zda je interiér laděn do moderna nebo do rustikálu.

Obklady nosných pilířů

Nosné pilíře zasahující do interiérů se obkládají dřevěným obkladem tak, aby korespondovaly s celkovou koncepcí použitého vybavení. Obklady lze aplikovat jak na pilíře hranatého i kruhového průřezu s různou profilací nebo hladkým povrchem.

Obklady stropů

Obklady stropů se nejčastěji využívají k nazdobení obýváků, jídelen a chodeb. Jejich členění a struktura je volena podle tvarů a rozměrů stropů. Obklady lze rozčlenit na kazetové a s navrženými tvarovými motivy korespondujícími s celkovým interiérem. Často se využívá i částečného lemování stropů v kombinaci s efektivním nepřímým světelným poosvětlením. Častým požadavkem zákazníku je také obklad s různými motivy pod dominantní lustry.

Obklady krbů a krbových vložek

Bez hřejivého krbu si snad nelze dnešní rodinné domy a sídla ani představit. Krby jsou vhodným designovým doplňkema často slouží také jako sekundární zdroj tepla. Při vhodném architektonickém řešení se z krbu stane dominanta pokoje, ke které budete rádi usedat nejen za zimních večerů. Každý krb je pro nás originál. Během úvodního návrhu pečlivě promyslíme dispoziční řešení, najdeme ideální materiála krb sladíme s ostatním vybavením pokoje. Nechte se okouzlit atmosférou sálajícího krbu.

Prohlédněte si fotogalerii

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Na nás se můžete spolehnout

Dlouholetá tradice
již od 1987

Tým vlastních
projektantů

Kreativní přístup
v oblasti designu

Komplexní řešení
zakázek na klíč

Používání profesionálního
software

Certifikáty podložená
odbornost

Využití pouze kvalitních
materiálů

Působnost
po celé Evropě

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983