Dřevěná okna

Na zakázku Vám vyrobíme eurookna, klasická okna, špaletová okna a rustikální okna. Z materiálů používáme převážně smrk a dub, nebráníme se však i jiným materiálům – jatoba, iroko, teak, …, dle požadavků zákazníka.

Vyrábíme nejen okna, ale i vchodové dveře, balkonové dveře, okna jednokřídlá, okna dvoukřídlá, okna vícekřídlá a vnitřní parapety. Okna je možné doplnit dřevěnou ozdobnou mřížkou.

Okna EURO 68

Tato okna jsou vhodná pro všechny typy staveb a rodinných domů. Izolační dvojsklo 4-16-4, prostup tepla Ug = 1,1 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

Okna EURO 78

Tato okna jsou vhodná do zateplených a energeticky úsporných staveb. Izolační trojsklo 4-12-4-12-4, prostup tepla Ug = 0,7 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

Okna EURO 92

Tato okna jsou vhodná do zateplených a energeticky úsporných staveb. Izolační trojsklo 4-16-4-16-4, prostup tepla Ug = 0,5 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

Typy dřevěných oken

Klasická dřevěná okna s těsněním
Špaletová okna (kastlová okna)
Rustikální okna

Prohlédněte si fotogalerii

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Na nás se můžete spolehnout

Dlouholetá tradice
již od 1987

Tým vlastních
projektantů

Kreativní přístup
v oblasti designu

Komplexní řešení
zakázek na klíč

Používání profesionálního
software

Certifikáty podložená
odbornost

Využití pouze kvalitních
materiálů

Působnost
po celé Evropě

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983