Proč si nechat interiérové dveře vyrobit od truhláře na míru z masivu

Masivní interiérové dveře vyrábíme z buku, dubu, javoru, jasanu a dalších dřevin. Jsou odolné, poctivé vyrobené našimi truhláři a každý kousek je originál.

V hobbymarketech najdete často levné interiérové dveře z voštiny nebo děrované dřevotřísky. Tyto dveře jsou sice lehké, ale taky málo odolné. Stačí jedno třísknutí nebo náraz a můžou se promáčnout nebo prorazit. Navíc ve velkém řetězci s nábytkem rozhodně nekoupíte originální kousek, spíš zde máte na výběr sériově vyráběná křídla, která si zákazníci instalují do každého druhého bytu. Chcete mít u vás doma něco jiného? Lepšího a originálnějšího? Pak si zadejte výrobu dveří u truhláře. 

Dřevěné dveře se zárubněmi na míru 

V naší truhlárně pracujeme s dřevem nejvyšší kvality. Vyrábíme dveře z: 

  • bukového dřeva, 
  • dubového dřeva, 
  • jasanového dřeva, 
  • javorového dřev,
  •  jilmového dřeva, 
  • z dřeva amerického ořechu, 
  • z třešňového dřeva, 
  • z exotických dřevin (jatoba, iroko, teak a další). 
dvere

U luxusních variant dveří kombinujeme dýhovanou laťovku s masivem – laťovka 39 mm je olepená tvrdým masivem 30 mm a plochy jsou odýhované 1,5 mm silnou dýhou. Díky tomu mají dveře jednotný vzhled a vypadají hezky. Navíc díky této kombinaci materiálů jsou dveře odolné a konstrukčně stabilní. Profilace křídla a obložek je zajištěna lištami, které vystupují přes tloušťku dveří a profilovanými výplněmi.

Levnější křídla dveří jsou vyrobena z lepeného profilu. Přímo do rámu můžeme vyfrézovat zdobení a profil nepřesahuje tloušťku dveří. 

Nejlevnější variantou jsou dveře vyrobené z MDF (dřevovláknité desky), u těchto dveří není viditelná struktura dřeva a potřeba desku překrýt barvou. 

Pokud nechcete plné dveře, zkombinujeme dřevo s výplněmičiré sklo, vzorované sklo, pískovaný motiv nebo vitráž. Každé dveře, které si u nás zákazník objedná, vyrábíme podle jeho přání na míru. Nejprve mu dodáme návrh a potom podle něj dveře vyrobíme. Jsme tedy schopní vyrobit několik tisíc variant dveří. Nejčastěji vyráběná dveřní křídla jsme se pokusili seskupit do několika kolekcí, tak se na ně podívejte na konci článku.

Výroba interiérových dveří z masivu – Truhlárna Havlíček

Kování dveří používáme nejčastěji od výrobce Twin – šikovné kliky, které dobře padnou do ruky a doladí vzhled dveří. Můžete si ale vybrat jakékoli kování. 

K dveřím vyrobíme ze stejného dřeva i zárubně – dřevěné obložky, které zapraví stavební otvor a ukotví panty. Obložky mohou plynule navazovat na obložení stěny ze stejného dřeva. 

Dveře ve standardních i atypických rozměrech 

Díky výrobě na míru můžou být rozměry dveří podle vašeho přání. To je obvykle potřeba do starých budov nebo do netypicky řešených interiérů. Standarně vyrábíme jednokřídlé dveře v šířkách 60, 70, 80, 90 nebo 100 cm, dvoukřídlé potom v šířkách 125, 145, 165, 185 nebo 205 cm. Výška průchodu dveřmi je podle české normy standardně 197 cm, nebo podle evropské normy 220 cm. Stavební otvor musí být o 10 cm širší a o 5 cm vyšší, než jsou rozměry průchodu. 

 Dveře z truhlárny Havlíček mají certifikát Prohlášení o shodě 

 Prohlášení o shodě máme na výrobu interiérových dveří od roku 2004. Získali jsme ho po absolvování mnoha zkoušek a testů odolnosti a konstrukční pevnosti výrobků. Prohlášení o shodě je technická dokumentace o konstrukci výrobků a jejich výrobci. Každé dveře, které v naší truhlárně vyrobíme, mají technickou dokumentaci. 

Truhlář umí vyrobit moderní i klasické dveře – podívejte se 

Dveře od truhláře Clasic

dveře Clasic s rovnou výplní 

 

Dveře Elegant s obloukovou výplní

dveře Elegant s obloukovou výplní 

 

Dveře luxus s vlnkovou výplní

dveře Luxus s vlnkovou výplní 

 

dveře Modern v moderním stylu

dveře Modern v moderním stylu 

 

obloukové dveře Nicol

obloukové dveře Nicol

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983