Lamelový obklad stěn

Výroba dřevěného lamelového obkladu pro wellness. Na lamely jsme použili jasanové dřevo, které jsme po CNC frézování natřeli tvrdým voskovým olejem. Do obkladů jsme připravili také lišty na LED podsvícení.

Wellness jako z Pinterestu? Přesně to jsme našemu zákazníkovi splnili. Během dvou měsíců jsme všechno navrhli, schválili si vizualizaci, vyrobili lamely a za týden práce přímo ve wellness bylo vysněné relaxační království na světě.

Začali jsme návrhem. Poté, co jsme si  přesně vyměřili interiér jsme připravili výrobní dokumentaci a 3D vizualizaci. Tu jsme si se zákazníkem schválili a pusili se do práce. Na jeho přání jsme zvolili jasanové dřevo. Z něj jsme na CNC stroji vyfrézovali obkladové lamely na stěnu. Stěny jsme obložili podkladní dýhovanou deskou (přišroubovali jsme ji na hmoždinky). Na desku jsme potom pomocí kolíků připevňovali jednotlivé lamely. Do obložení jsme taky připravili lišty, do kterých si potom zákazník nainstaloval LED pásky

Jako povrchovou úpravu jasanového dřeva jsme zvolili tvrdý voskový olej, který je do specifického (vlhkého a teplého) prostředí jako je wellness vhodnější než běžný lak. 

Spotřebovali jsme 2 m3 řeziva, 114 m2 dýhy a 38 m2 laťovky

Poptat obklady

Jak vypadá výsledek lamelového obložení?

Lamelový obklad stěn z jasanu ve wellness

lamelové obklady stěn z jasanu

Jasanové lamely

Lamelový obklad stěn ve wellness

Dřevěné lamelové obklady stěn

Dřevěné lamelové obkladové panely

Lamelové obkladové panely dřevěné do interiéru

 

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983