cz en
Volejte na +420 602 280 714 Pište na info@fa-havlicek.cz

17.1.2023 - Celý interiér

Koncem roku 2022 jsme v Truhlářství Havlíček dokončili výrobu a montáž interiéru z amerického ořechu. Vyráběli jsme interiérové dveře s řezbou, šatnu, schodiště s kovaným zábradlím a vstupní portál v zádveří.

Stává se vám, že někde něco uvidíte a okamžitě se do toho zamilujete? Přesně tak si naši zákazníci oblíbili americký ořech, který viděli na schodišti v naší vzorkovně. A tak si v něm nechatli vyrobit dřevěné vybavení do téměř celého interiéru. Za půl roku od prvotních návrhů bylo hotovo.

Na vybavení celého interiéru jsme použili 5,2 m3 řeziva a 344 m3 dýhy. Podívejte se, jaké poklady jsme zákazníkovi do jeho rodinného domu vyrobili. 

Schodiště z amerického ořechu 

Schodiště je samonostné. Má 17 stupnic a právě jimi a bočnicemi je vyneseno nahoru. Kované výplně jsou vyrobené podle pískovaného motivu v dveřním zasklení (uvidíte níže). 

Dveře z amerického ořechu 

Celkem jsme pro zákazníka vyrobili 14 dveří včetně zárubní a dvě samostatné obložky.  Jako předlohu jsme měli fotku, kterou nám zákazník sám poslal. Na křídlech dveří jsou řezba. Jednu z nich jsme vytvořili hrubým vyfrézováním a pak ručně dodělali, horní řezby jsou vytvořené celé na CNC stroji. Kliky si dodal zákazník, stejně jako si zajistil pískovaný motiv skla. 

V naší truhlárně máme z těchto dveří velkou radost. Jsou to za nás jedny z nejhezčích (a taky nejdražších) dveří, které jsme vyrobili.

Šatna z amerického ořechu 

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Na nás se můžete spolehnout

Dlouholetá tradice
již od 1987

Tým vlastních
projektantů

Kreativní přístup
v oblasti designu

Komplexní řešení
zakázek na klíč

Používání profesionálního
software

Certifikáty podložená
odbornost

Využití pouze kvalitních
materiálů

Působnost
po celé Evropě

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983

Copyright © 2023 Truhlářství Petr Havlíček Redakční systém vytvořil Jan Čech & grafický návrh Filip Košnar