Výroba kuchyňské linky na míru

Vyrobili jsme pro našeho zákazníka luxusní kuchyňskou linky v odstínu slonová kost. Kuchyňská sestava spojuje kvalitní materiály, precizní řemeslnou práci a designovou eleganci. Každý detail je pečlivě promyšlen a linka je vyrobena v naší rodinné truhlárně s maximálním důrazem na funkčnost i estetiku.

 K výrobě této kuchyňské sestavy jsme použili prvotřídní dřevo, kameninu a kovové prvky. Jejich kombinace dohromady tvoří harmonický celek. Linka v odstínu slonová kost přinesla našemu zákazníkovi do interiéru klid a eleganci. Je skvělou volbou i pro vás, pokud si přejete prakticky i esteticky dokonalý interiér své kuchyně. Potvrdil to i zákazník, který byl s výsledkem velmi spokojený. Vy se můžete přesvědčit alespoň díky fotografiím. 

Na výrobu korpusu jsme použili lamino 113 bílé o tloušťce 18 mm. 

Všechny viditelné části jsme vyráběli z masivního jasanového dřeva: 

  • dvířka skříněk, 
  • římsy, 
  • osazení digestoře. 

Zákazník už měl v interiéru dřevěné obklady, takže jsme návrh kuchyně přizpůsobili jim a zákazníkovým požadavkům – dodal si ručně nakreslený půdorys kuchyně. 

Výroba kuchyňské linky trvala asi tři měsíce. Zákazníkovi jsme již dříve vyráběli točité schodiště a protože byl spokojený, zadal nám i kuchyňskou linku.  A jsme rádi, že i podruhé byl s výsledku nadšený. 

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míru slonová kost

Kuchyňská linka na zakázku

Kuchyňská sestava na míru

Detail kuchyňské desky vyrobené na míru

Napište nám pomocí formuláře

*
*
*

Kontakty


Havlíček truhlářství s.r.o.
Telefon: +420 461 526 335
Email: info@fa-havlicek.czVítějeves 214
569 06 Vítějeves (okr. Svitavy)
(zobrazit mapu)
IČ: 27460983
DIČ: CZ27460983