+420 461 526 117, +420 461 526 126 info@fa-havlicek.cz

 

 

 

 

Dřevěná okna

Na zakázku Vám vyrobíme eurookna, klasická okna, špaletová okna a rustikální okna. Z materiálů používáme převážně smrk a dub, nebráníme se však i jiným materiálům – jatoba, iroko, teak, …, dle požadavků zákazníka. Vyrábíme nejen okna, ale i vchodové dveře, balkonové dveře, okna jednokřídlá, okna dvoukřídlá, okna vícekřídlá a vnitřní parapety. Okna je možné doplnit dřevěnou ozdobnou mřížkou.

 

Okna EURO 68

Tato okna jsou vhodná pro všechny typy staveb a rodinných domů. Izolační dvojsklo 4-16-4, prostup tepla Ug = 1,1 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

 

Okna EURO 78

Tato okna jsou vhodná do zateplených a energeticky úsporných staveb. Izolační trojsklo 4-12-4-12-4, prostup tepla Ug = 0,7 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

 

Okna EURO 92

Tato okna jsou vhodná do zateplených a energeticky úsporných staveb. Izolační trojsklo 4-16-4-16-4, prostup tepla Ug = 0,5 W/(m2.K). Tlaková bezbarvá impregnace. Povrchová úprava lazurou Sayerlack nebo krycí barvou dle vzorníku RAL, základ máčením + vrchní vysokotlaký nástřik. Kování MACO Multi-trend v moderním provedení. Celoobvodové s mikroventilací. Převodovka TREND s pojistkou proti chybné manipulaci. Těsnění Komorové TRELLEBORG.

 

Klasická dřevěná okna s těsněním

Špaletová okna (kastlová okna)

Rustikální okna

 

Dřevěná okna

eurookna, dřevěná okna, okna ze dřeva, špaletová okna, kastlová okna, okna na zakázku, atypická okna, balkónové dveře, vchodové dveře, jednokřídlá okna, dvoukřídlá okna, masivní okna, okna z masivu, zakázková výroba dřevěných oken, luxusní dřevěná okna

Kontaktujte nás

7 + 5 =