+420 461 526 117, +420 461 526 126 info@fa-havlicek.cz

 

 

 

 

Interiéry

Navrhnout vhodné vybavení interiérů není dvakrát jednoduché. Atraktivní a originální pojetí nestačí. Neméně důležité je totiž i praktické rozmístění a sladění jednotlivých komponent.

Vaše představy o dokonalém interiéru spojíme s našimi zkušenostmi a vytvoříme pro vás originální návrh vybraných pokojů.

Nabízíme vám návrhy a vizualizace pro:
– Pracovny
– Obývací pokoje
– Ložnice
– Dětské pokoje
– Šatny, jídelny i jiné místnosti

Připravíme pro vás návrh, který zohlední vaše požadavky a možnosti interiéru. Připravíme pro vás novou podobu vašeho bydlení, která vám ukáže, jak elegantní mohou interiéry být.

 

Interiéry a design

Design interiérů určitě patří k nejpodstatnějším věcem Vašich místností. Je to Váš domov a určitě sami chcete, abyste se za něho nemuseli stydět. Design ale určitě není jenom vizuální vzhled Vašich místností, je to i určitá energie a čerstvost Vašich prostor. Dobrá kombinace barev dokáže v člověku vyvolat krásné emoce vždy, když danou místností projde. Vhodná kombinace barev Vaší ložnice zajistí mnohonásobně lepší spánek. Spousta lidí design interiérů podceňuje. Sami si řeknou, k nám na návštěvy stejně nikdo nechodí a horší vzhled přežijeme a navíc ušetříme. To je ale bohužel špatně. Váš domov je místo, kde člověk relaxuje a nabírá síly na další a další pracovní dny. Pokud přijedete z těžkého pracovního dne domů do místností plných otřískaného nábytku a šílených kombinací barev, pak můžete rovnou spát v práci, protože Vaše tělo nepozná rozdíl mezi Vašim domovem a kanceláří v práci.

 

Luxusní interiéry

moderní interiéry, rustikální interiéry, obývací pokoj, výroba interiérů na zakázku, zakázková výroba interiérů, interiéry na zakázku, luxusní interiéry, interiéry na míru

Kontaktujte nás

4 + 13 =

Informace